To'garaklar faoliyati

Karmana tumanidagi  3 – umumiy o`rta ta`lim maktabida

 faoliyat yuritayotgan to`garaklar jadvali

T/r

To`garak nomi

To`garak rahbari

Sinflar

Soati

Mashg`ulot kunlari

O`quvchilar soni

Shundan

Qizlar

Yigitlar

  1.  

«Русская речь»

Eminova Rozalya

4 – sinf

1200-1240

Chorshanba

15

10

5

  1.  

«Изучаем русский язык»

Djumayeva Gulnoz

5 –  sinf

1200-1240

Chorshanba

15

13

2

  1.  

«Русская лексика»

Qodirova Dilfuza

5 – D sinf

1310

Payshanba

15

13

2

  1.  

«Русская азбука»

Amonova Gulnoz

5 – D sinf

1310

Payshanba

14

10

5

  1.  

«Изучаем русский язык»

Bozorova Jamila

5 – 6 – sinf

1155-1235

Dushanba

15

14

1

  1.  

«Изучаем русский язык»

Safarov Tolqin

2 – 3 – 4 – sinflar

1155-1235

Payshanba

15

10

5

  1.  

«Русская слово»

Jo`rayev Muhammad

4 – sinflar

1200-1240

Seshanba

15

6

9

  1.  

“Young learner”

Haqberdiyeva Gulmira

3 – 4 – sinflar

1130
 

Shanba

15

10

5

  1.  

“Funny English”

Xo`jamova Gulnoz

2 – sinflar

 

Dushanba, chorshanba

12

7

5

  1.  

‘’We like an english’’

Ismoilova Feruza

5 – sinflar

1330 - 1430

chorshanba, shanba

18

8

10

  1.  

‘’We learn English’’

Qalandarova Lobar

6 – 7 – sinflar

1235 - 1330

Payshanba, shanba

15

13

2

  1.  

“Lets speak English”

Karimova Dilnoza

7 – sinflar

 

 

19

8

11

  1.  

“Young trakslator”

Rajabova Feruza

6 – B,V sinf

1310 - 1400

Dushanba

17

11

6

  1.  

“Bonjour la France”

Aliyeva Nozigul

8 – sinf

 

 

 

 

 

  1.  

Yosh dasturchi

Quldoshev Xurshid

8 – 9 – sinflar

1330-1430

Dushanba

15

8

7

  1.  

Yosh matematik

Aliyeva Qunduz                            

5-6-sinflar

1300-1400

Seshanba

15

7

8

  1.  

Qiziqarli matematika

Karimova Matluba

6,8-9-sinflar

1300-1400

Chorshanba

20

12

8

  1.  

Matematikava go’zallik

Qulmatova Feruza

5-6-7-8- sinflar

1300-1400

Chorshanba

15

14

1

  1.  

Fizika olamiga kirish

Hamdamova Nilufar

6 – “B”, “A” sinf

1310-1400

Seshanba

16

9

7

  1.  

Yosh fizik

Nurullayeva Gulshan

7 – “B”  sinf

1300-1400

Chorshanba

12

7

5

  1.  

“Yosh tarixchilar”

Oygul Jalilova

5 – 6 –sinf

1400

Shanba

22

19

3

  1.  

“Bunyodkor yoshlar”

Nurmonova Sanobar

8 – 9 – sinf

1400

Seshanba

15

12

3

  1.  

“Yosh o`lkashunos tarixchi”

Karimov Rustam

7 – sinf

1400

Payshanba

16

11

5

  1.  

“Milliy urf odat va an`analarni o`rganamiz”

Kamolova Durdona

7 – 8 – 9 – sinf

1400

Juma

15

10

5

  1.  

“Ifodali o`qish”

Eshmurodova Inobat

5 – sinf

1315-1350

Chorshanba

13

9

4

  1.  

“So`z qudrati”

Safarova Sohiba

6 – sinf

1315-1350

Payshanba

12

10

2

  1.  

“Yosh adabiyotchi”

Umarova Iroda

6 – A,V

7 – B

1315

Payshanba

20

15

5

  1.  

“Yosh adabiyotchi”

Qulliyeva Sabohat

7 – sinf

1310-1355

Payshanba

15

12

3

  1.  

“Xalq og`zaki ijodi”

Imomova Zebiniso

5 – 9 –sinf

 1350-1430

Seshanba

15

12

3

  1.  

“Yosh qalamkash”

Jo`rayev Muqaddas

7 – sinf

1315-1350

Dushanba

15

11

4

  1.  

“Savodxonlik”

Xudoyqulova Shoira

8 – sinf

1315-1350

Seshanba

14

10

4

  1.  

 

Davronova Manzura

5 – D,

6 – D

1220

Seshanba

 

 

 

  1.  

Kimyogarlar

Toshpo`latova Sabohat

7 – “B”

1310

Juma

 

 

 

  1.  

“yosh ta’virchilar”

G’aybullayev Jahongir

 

1310

Chorshanba

 

 

 

  1.  

“Biologlar”

Mamliyeva Laylo

6 – 8 - sinflar

1310

Chorshanba

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Basketbol

( o’g’il, qizlar  

Jo’rayeva Shaxnoza

2 – sinflar

 1240 - 1340

Dushanba, payshanba

20

10

10

  1.  

Basketbol

( o’g’il, qizlar  

Umarova Dilnoza

3 – sinflar

 1240 - 1340

Seshanba, shanba

20

10

10

  1.  

Voleybol

8 -9 sinflar

Umarov Asadjon

8 – 9 – sinflar

 1240 - 1340

Chorshanba, shanba

18

 

18

  1.  

Voleybol

8 -9 sinflar

Raxmatov Obid

8 – 9 – sinflar

 1240 - 1340

Seshanba, juma

12

12

 

  1.  

Shaxmat

Yallayev Ulug`bek

2-3-4-5-6,8-sinflar

 1240 - 1340

Seshanba, juma

24

10

14

  1.  

Futbol

 

Raxmatov Obid

2,5,7-9-sinflar

 1240 - 1340

Chorshanba, shanba

40

16

24

  1.  

Basketbol

Ravshanova Gavhar 

8 – sinflar

 1240 - 1340

Dushanba, payshanba

16

8

8

  1.  

 Yengil atletika

Latipova Dilbar

5 – 9 – sinflar

 1240 - 1340

Seshanba, juma

18

8

10

  1.  

Kichik  basketbol

Jo’rayeva Shaxnoza

3 – 4 - sinflar

 1240 - 1340

Chorshanba, shanba

24

12

12

  1.  

Nutq o`stirish

Rahmatova Aziza

1 – “A”

1115

Seshanba

29

15

14

  1.  

Nutq o`stirish

Sultonova Feruza

1 – “B”

1115

Juma

20

9

11

  1.  

Nutq o`stirish

To`rayeva Tursuntosh

1 – “V”

1115

Payshanba

20

13

7

  1.  

Ifodali o`qish

Umarova Mavluda

2 – “A”

1130

Shanba

22

12

10

  1.  

Chiroyli yozuv

Bozorova Malohat

2 – “B”

1115

Chorshanba

18

11

7

  1.  

Yosh matematik

Jumayeva Shaxnoza

2 – “V”

1115

Chorshanba

18

12

6

  1.  

Yosh matematik

Ro`ziyeva Salima

3 – “A”

1615

Payshanba

16

7

9

  1.  

Ifodali o`qish

Jabborova Gulshan

3 – “B”

1130

Seshanba

28

11

17

  1.  

Husnixat

Imomova  Nigora

3 – “V”

1115

Chorshanba

18

10

5

  1.  

Chiroyli yozuv

Niftullayeva buy-trusted-tablets.com Surayyo

4 – “A”

1115

Chorshanba

15

12

3

  1.  

Qiziqarli matematika

Maxmudova Nasiba

4 – “B”

1615

Shanba

18

8

10

  1.  

Chiroyli yozuv

Umarova Dilfuza

4 – “V”

1115

Seshanba

20

17

3

  1.  

Qiziqarli matematika

Xudoyberdiyeva O`g`iloy

1 – “D”

1215

Chorshanba

20

10

10

  1.  

Kimning xati chiroyli

Iskandarova Dilbar

2 – “D”

1215

Seshanba

15

7

7

  1.  

Matematika bilimlar kaliti

Jabborova Gulnoz

3 – “D”

1215

Juma

15

10

5

  1.  

Chiroyli yozuv

Jo`rayeva Sayyora

4 – “D”

1215

Chorshanba

17

7

11

  1.  

Yosh tabiatshunoslar

Qahhorova Shohida

3 – 4 – “D”

1215

Juma

16

8

6

  1.  

Savod o`rgatish

Jalilova Lobar

1 – “E”

1150

Chorshanba

10

5

5

  1.  

Savod o`rgatish

Botirova Gulnoz

1 – “K”

1150

Chorshanba

10

3

5

  1.  

Yosh matematik

Xudoynazarova Munira

2 – “E”

1200

Juma

15

7

8

  1.  

Yosh matematik

Sultonova Zaynab

2 – “K”

1200

Juma

13

5

8

  1.  

Yosh matematik

Qosimova Salomat

3 – “E”

1520

Juma

12

 

12

  1.  

Ifodali o`qish

Jabborova Shahnoza

3 – “K”

1520

Dushanba

15

6

9

  1.  

Ifodali o`qish

Qulmatova Salima

4 – “E”

1200

Dushanba

12

4

8

  1.  

Qiziqarli matematika

Kenjayeva Rizqiniso

4 – “K”

1520

Juma

15

7

8

  1.  

Ifodali o`qish

Qahhorova Gulnoza

2 – “E”

1230

Seshanba

12

7

5

  1.  

Yosh rassom

Qalqonova Shahodat

3 – 4 – “K”

1520

Shanba

15

10

5

  1.  

Yosh matematik

Axtamova Maftuna

1 – “E”

1200

Juma

10

5

5

  1.  

Qo`ng`iroqcha

Jumayeva Mavjuda

2-3-4-sinflar

1330-1400

Dushanba

21

16

5

  1.  

“Nihol”raqs dastasi

Imomova Dilfuza

2-9-sinflar

1000 -1220,

 

Seshanba, payshanba, shanba

15

15

 

  1.  

“Mohir qo`llar”

Jalilova Dilbar

6-9-sinflar

1330-1530

Payshanba, juma

15

15

 

  1.  

“Kompyuter savodxonligi”

Ashurova Zamira

5-sinflar

1330-1530

Seshanba, chorshanba

30

15

15

  1.  

“To`quvchilik”

Mamatova Sanobar

7-8-sinflar

1330-1530

Dushanba, seshanba, chorshanba

14

14